З метою покращення обслуговування елементів мережі АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», підвищення оперативності усунення пошкоджень та ефективності надання послуг, з лютого 2020 р. проводяться зміни в структурі компанії, а саме, по деяких населених пунктах зміняться обслуговуючі РЕМ.
У зв’язку з вищевказаним, споживачі зможуть звертатися за обслуговуванням до іншого РЕМ, який територіально ближче до їх населеного пункту.
Розширення меж РЕМ м. Одеса:
Центрального РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Південного РЕМ;
Південного РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Чорноморського РЕМ;
Північного РЕМ - за рахунок частини Біляївського та Лиманського РЕМ.
Технічні роботи зміни меж обслуговуючих РЕМ будуть здійснюватися після закриття робочого періоду відповідного програмного забезпечення. Для юридичних споживачів - з нового розрахункового періоду, для побутових споживачів – з 1-го березня.
Разом з тим, відбудуться зміни в особових рахунках: зміниться перша частина рахунку (книга особового рахунку), яка визначає приналежність до нового РЕМ.
Щодо передачі показань через онлайн-сервіси: в особистих кабінетах буде автоматично змінено книгу обслуговуючого РЕМ, на оновлену інформацію по особовим рахункам та обслуговуючим РЕМ.
Перелік адрес зміни географічних меж обслуговуючих РЕМ та необхідну інформацію, споживачі зможуть отримати у фахівців Центрів обслуговування клієнтів.

Актуальні запитання

 

Як бути з заборгованістю?

Оплата за електроенергію, спожиту до 01.01.2019, здійснюється виключно на рахунок АТ «ДТЕК Одеські Електромережі». Реквізити на оплату вказані в рахунках від АТ «ДТЕК Одеські Електромережі». Якщо Ви є користувачем особистого кабінету, сервіс для оплати заборгованості перед  АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» доступний.

Як бути з переплатою?

Якщо Ви помилково провели оплату на рахунок АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» або залишилась переплата на особистому рахунку у АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» станом на теперішній час  перерахування суми на рахунок постачальника універсальних послуг ТОВ «Одеська Обласна Енергопостачальна Компанія» може бути здійснена на підставі Вашої заяви, бланк якої Ви можете отримати у відповідному РЕМ, який Вас обслуговує.

Враховуючи вищевикладене, та з метою недопущення наявності дебіторської заборгованості за спожиту електричну енергію звертаємося до Вас, шановні споживачі, з проханням уважно здійснювати платежі за електроенергію – безпосередньо за реквізитами зазначеними у рахунках.

Як передати показники лічильника?

Покази свого лічильника електроенергії необхідно надавати з 1 по 4 число календарного місяця за одним із варіантів:
– за телефонами Кол-центру АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» 048-705-90-90, 048-752-90-90;
– за допомогою мобільного додатку Line of Light;
– на електрону пошту Кол-центру АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» call-center@oblenergo.odessa.ua;
– на сайті АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» в Особистому Кабінеті споживача;
– на сайті АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» за допомогою сервісу «Відправити покази лічильника». Даний сервіс призначений для відправки показів лічильника побутовими споживачами до РЕМ. Для відправки потрібно вказати дату, РЕМ, покази лічильника, електрону адресу. Реєстрація на сайті для використання цієї можливості не потрібна.

Як сплатити за спожиту електричну енергію з 01 лютого 2019 року?

Після отримання рахунку за спожиту електричну енергію в лютому 2019 року за січень місяць 2019 року від свого постачальника електричної енергії, необхідно його оплатити в будь-якій банківській установі в десятиденний термін від дати його отримання.

Наприклад, якщо Ви є споживачем універсальної послуги і Ваш електропостачальник ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія», то проводити платежі необхідно за реквізитами відповідного підрозділу.

Додатково повідомляємо, що Ви можете зареєструватись в особистому кабінету свого постачальника електричної енергії, де отримаєте інформацію щодо поточної заборгованості за спожиту електричну енергію та провести on-line-оплату, якщо скористуєтесь запропонованими в Особистому кабінеті  сервісами, які надаються банківськими установами.

При оплаті електричної енергії за січень, лютий та інші місяці, наполегливо просимо Вас звертати увагу на зміну постачальника електричної енергії, уважно перевіряти реквізити для сплати та проводити оплату виключно за реквізитами постачальника електричної енергії.

  Пошук:

  Актуальні новини:

  Жовтень 29, 2020 / Новини

  В Одесі побудують першу в Україні повністю автоматизовану підстанцію закритого типу 110/20 кВ

  До кінця 2021 року одесити отримають нову високовольтну підстанцію. Її збудує ДТЕК Одеські електромережі у мікрорайоні Чубаївка. Вона стане першою в Україні підстанцією закритого типу рівня напруги 110/20 кВ. Після...
  Читати
  Жовтень 27, 2020 / Новини

  Енергетики ДТЕК проведуть будівельно-монтажні роботи в м. Южне для приєднання вітрової електростанції до мереж

  ДТЕК Одеські електромережі проведе роботи на повітряній лінії 110кВ «Южне Енерджі-Сичавка», що побудована для приєднання вітрової електростанції «Южне Енерджі». Для безпеки співробітників, які будуть проводити будівельно-монтажні роботи, лінія, яка живить...
  Читати
  Жовтень 15, 2020

  Проєкт ДТЕК «Світлі справи» в п’ятірці кращих світових проєктів діджитал-комунікацій

  Проєкт «Світлі справи», реалізований командою комунікацій ДТЕК Мережі, увійшов до п'ятірки кращих у міжнародному конкурсі Digital Communication Awards 2020 у номінації Disruptive Communications («Революційні комунікації»). «Світлі справи» — це комунікаційний...
  Читати
  Жовтень 12, 2020 / Новини

  Багатофункціональні вебсервіси та оновлені ЦОКи: ДТЕК презентував результати роботи в Одесі за рік

  Трансформація обленерго в сучасну сервісну компанію зі стандартами роботи та якістю обслуговування європейського зразка. Саме в таку компанію ДТЕК трансформує оператора системи розподілу ДТЕК Одеські електромережі. Компанія запустила нові дистанційні...
  Читати
  Жовтень 12, 2020 / Новини

  Реконструйовані підстанції та покращений технічний стан мереж: ДТЕК презентував результати роботи в Одесі та області за рік

  Автоматизація, покращення технічного стану мереж, будівництво та реконструкція підстанцій – стали основними напрямки розвитку енергоінфраструктури в Одеському регіоні за минулий рік. ДТЕК Одеські електромережі вже закінчили реконструкцію двох підстанцій та...
  Читати
  Перейти до панелі інструментів