З метою покращення обслуговування елементів мережі АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», підвищення оперативності усунення пошкоджень та ефективності надання послуг, з лютого 2020 р. проводяться зміни в структурі компанії, а саме, по деяких населених пунктах зміняться обслуговуючі РЕМ.
У зв’язку з вищевказаним, споживачі зможуть звертатися за обслуговуванням до іншого РЕМ, який територіально ближче до їх населеного пункту.
Розширення меж РЕМ м. Одеса:
Центрального РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Південного РЕМ;
Південного РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Чорноморського РЕМ;
Північного РЕМ - за рахунок частини Біляївського та Лиманського РЕМ.
Технічні роботи зміни меж обслуговуючих РЕМ будуть здійснюватися після закриття робочого періоду відповідного програмного забезпечення. Для юридичних споживачів - з нового розрахункового періоду, для побутових споживачів – з 1-го березня.
Разом з тим, відбудуться зміни в особових рахунках: зміниться перша частина рахунку (книга особового рахунку), яка визначає приналежність до нового РЕМ.
Щодо передачі показань через онлайн-сервіси: в особистих кабінетах буде автоматично змінено книгу обслуговуючого РЕМ, на оновлену інформацію по особовим рахункам та обслуговуючим РЕМ.
Перелік адрес зміни географічних меж обслуговуючих РЕМ та необхідну інформацію, споживачі зможуть отримати у фахівців Центрів обслуговування клієнтів.

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» розпочинає процедуру відкритих обговорень проекту інвестиційної програми на 2021 рік

На виконання  Постанови НКРЕКП України від 30.06.2017р  № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»  АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» розпочинає процедуру відкритих обговорень проекту інвестиційної програми на 2021 рік.

Пропозиції і зауваження до проекту інвестиційної програми на 2021 рік приймаються до 18.09.2020 включно.

Ознайомитися з проектом можна за посиланням.

Свої пропозиції та зауваження з цього питання просимо надсилати в електронному вигляді за наступними  адресами:

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження, що надані після визначенного терміну, не реєструються та не розглядаються.

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримуванням розповсюдження COVID-19 та для дотримання та виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіратоної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», АТ «Одесаобленерго» проводить відкрите обговорення проекту структури та рівня тарифів на послуги з розподілу електричної енергії в режимі онлайн на Платформі Skype для бізнесу.

Після прийняття та обробки усіх зауважень та пропозицій 21.09.2020р. об 10-00 год. буде проведено відкриті обговорення з цього питання. Для участі у відкритих обговореннях просимо до 18.09.2020 надіслати в електронному вигляді на електронну адресу:

контактні дані представників, які візьмуть участь в обговоренні, а саме прізвище, ім’я по батькові, посада, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для відеоконференції.

Для участі у відкритих обговореннях, які відбудуться у АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО», зацікавлені особи повинні надати Ліцензіату свої звернення у письмовій формі.

Результати відкритого обговорення будуть обговорені на зустрічі з представниками громадськості та органів місцевого самоврядування і оприлюднені на веб-сайті www.oblenergo.odessa.ua

 

За додатковими роз′ясненнями звертатися за телефонами: 705-25-38 або 705-23-28

    Пошук:

    Перейти до панелі інструментів