З метою покращення обслуговування елементів мережі АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», підвищення оперативності усунення пошкоджень та ефективності надання послуг, з лютого 2020 р. проводяться зміни в структурі компанії, а саме, по деяких населених пунктах зміняться обслуговуючі РЕМ.
У зв’язку з вищевказаним, споживачі зможуть звертатися за обслуговуванням до іншого РЕМ, який територіально ближче до їх населеного пункту.
Розширення меж РЕМ м. Одеса:
Центрального РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Південного РЕМ;
Південного РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Чорноморського РЕМ;
Північного РЕМ - за рахунок частини Біляївського та Лиманського РЕМ.
Технічні роботи зміни меж обслуговуючих РЕМ будуть здійснюватися після закриття робочого періоду відповідного програмного забезпечення. Для юридичних споживачів - з нового розрахункового періоду, для побутових споживачів – з 1-го березня.
Разом з тим, відбудуться зміни в особових рахунках: зміниться перша частина рахунку (книга особового рахунку), яка визначає приналежність до нового РЕМ.
Щодо передачі показань через онлайн-сервіси: в особистих кабінетах буде автоматично змінено книгу обслуговуючого РЕМ, на оновлену інформацію по особовим рахункам та обслуговуючим РЕМ.
Перелік адрес зміни географічних меж обслуговуючих РЕМ та необхідну інформацію, споживачі зможуть отримати у фахівців Центрів обслуговування клієнтів.

Багатофункціональні вебсервіси та оновлені ЦОКи: ДТЕК презентував результати роботи в Одесі за рік

Трансформація обленерго в сучасну сервісну компанію зі стандартами роботи та якістю обслуговування європейського зразка. Саме в таку компанію ДТЕК трансформує оператора системи розподілу ДТЕК Одеські електромережі. Компанія запустила нові дистанційні сервіси, сучасний клієнтський портал та оновлює шість центрів обслуговування клієнтів в місті та області.

 «ДТЕК – надійна та відповідальна компанія, яка покращує клієнтський сервіс та орієнтується на потреби людей.  Тому ми активно розвиваємо онлайн та дистанційні канали зв’язку з компанією. На початку 2019 року лише 20% популярних послуг можна було замовити онлайн. Сьогодні цей відсоток збільшився до 45%», — зазначив генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Олександр Фоменко.

В компанії розповіли, що за цей рік для клієнтів, яким зручно користуватися онлайн-сервісами, запустили чат-боти в Viber та Facebook Messenger, а також впровадили цілодобовий онлайн-чат з оператором на сайті. Використовуючи ці канали зв’язку з компанією, клієнти можуть не лише передати покази електролічильників, а й ознайомитися з переліком планових відключень електроенергії та повідомити про аварійні ситуації.

Для клієнтів, які надають перевагу дистанційним сервісам, але не мають можливості скористатися інтернетом, компанія відкрила багатоканальні мобільні лінії кол-центру – (095/068 750 90 90). Відтепер понад 45% дзвінків надходять саме на них.

Для питань, які можна вирішити в автоматичному режимі, ДТЕК Одеські електромережі запустив IVR меню. Його основні переваги – з’єднання з оператором кол-центру поза чергою дзвінків стосовно аварійних відключень електроенергії та автоматичний прийом показів електролічильника, без очікування з’єднання з оператором.

«А для тих, хто надає перевагу особистому спілкування з компанією, ми відкриваємо зручні та сучасні центри обслуговування (ЦОК). Перший новий та сучасний ЦОК з просторими залами, електронною чергою й елементами доступності для маломобільних груп відвідувачів, компанія відкрила у Суворівському районі», – розповів Олександр Фоменко.

Крім того, компанія оновила два ЦОКи – в  місті Татарбунари та селі Нерубайське. А до кінця року планує оновити ще три – в містах Болград і Білгород-Дністровський та Південний ЦОК в Одесі.

Зміни торкнулися й якості обслуговування юридичних клієнтів. Для них компанія розширила функціонал особистого кабінету. Раніше, щоб підписати договір або додаткову угоду, передати покази чи сформувати місячний звіт, юридичним клієнтам потрібно було звернутися до РЕМу. Відтепер все це вони зможуть зробити онлайн. За статистикою, в онлайн-кабінеті зареєстровано більше 6 тисяч з 33 507 юридичних осіб. З них 2972 активно користуються всіма перевагами нового кабінету.

Зараз в розробці знаходиться новий клієнтський портал. Це зручний продукт для тих, хто відвідує сайт та особистий кабінет зі стаціонарних комп’ютерів та ноутбуків. Запустити його планують до кінця 2020 року.

Як повідомлялося раніше, за результатами загальних зборів акціонерів компанії назву АТ «Одесаобленерго» було змінено на АТ «ДТЕК Одеські електромережі». Перейменування компанії – це частина плану ДТЕК із трансформації Одесаобленерго в сучасну сервісну компанію.

    Пошук:

    Перейти до панелі інструментів