З метою покращення обслуговування елементів мережі АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», підвищення оперативності усунення пошкоджень та ефективності надання послуг, з лютого 2020 р. проводяться зміни в структурі компанії, а саме, по деяких населених пунктах зміняться обслуговуючі РЕМ.
У зв’язку з вищевказаним, споживачі зможуть звертатися за обслуговуванням до іншого РЕМ, який територіально ближче до їх населеного пункту.
Розширення меж РЕМ м. Одеса:
Центрального РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Південного РЕМ;
Південного РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Чорноморського РЕМ;
Північного РЕМ - за рахунок частини Біляївського та Лиманського РЕМ.
Технічні роботи зміни меж обслуговуючих РЕМ будуть здійснюватися після закриття робочого періоду відповідного програмного забезпечення. Для юридичних споживачів - з нового розрахункового періоду, для побутових споживачів – з 1-го березня.
Разом з тим, відбудуться зміни в особових рахунках: зміниться перша частина рахунку (книга особового рахунку), яка визначає приналежність до нового РЕМ.
Щодо передачі показань через онлайн-сервіси: в особистих кабінетах буде автоматично змінено книгу обслуговуючого РЕМ, на оновлену інформацію по особовим рахункам та обслуговуючим РЕМ.
Перелік адрес зміни географічних меж обслуговуючих РЕМ та необхідну інформацію, споживачі зможуть отримати у фахівців Центрів обслуговування клієнтів.

ДТЕК оновлює інфраструктуру електромереж на півночі Одещини

ДТЕК Одеські Електромережі оновлює мережі та електричне обладнання на півночі Одеської області, щоб підвищити якість напруги в мережах  та зменшити кількість аварійних відключень. Цього року компанія інвестує у розвиток електроінфраструктури району близько 3,4 млн гривень. Це вклад у встановлення та реконструкцію трансформаторних підстанцій, ремонт електромереж та обладнання.

З початку 2020 року енергетики ДТЕК Одеські електромережі відремонтували та виконали технічне обслуговування 1 049 км повітряних ліній 10-0,4кВ, 453 трансформаторних  підстанцій, замінили та виправили 537 опор в Ананьївському, Балтському, Любашівському та Савранському районах Одеської області.  Зокрема в містах Ананьїв та Балта, селах Солтанівка, Янишівка, Козачий Яр, Агафіївка, Покровка, Новоолександрівка, Новотроїцьке, Демидівка, Новокарбівка, Шелехово, Мирони, Бакша, Байбузівка, Полянецьке та смт Зеленогорське. Крім того, в селі Бендзари Балтського району, де мешканці часто відчували перепади напруги,  капітально відремонтували підстанцію 10/0,4 кВ і встановили трансформатор потужністю 160КВА. Ці заходи спрямовані на покращення інфраструктури мереж та забезпечення оселі кожного клієнта безперебійним електричним струмом.

 «ДТЕК як відповідальна компанія піклується про своїх клієнтів та покращує стан електрообладнання в регіонах. Цього року ми інвестуємо понад 3,4 млн гривень в модернізацію інфраструктури електромереж півночі Одещини. Капітального ремонту та технічного обслуговування там потребують 1555 км повітряних ліній, 942 трансформаторні підстанції, 919 зношених опор», – зазначив генеральний директор ДТЕК Одеські Електромережі  Олександр Фоменко.

До кінця року компанія відремонтує ще 917 км повітряних ліній 10-0,4кВ, 489 трансформаторних підстанцій 10/04 кВ, проведе заміну та виправить 382 аварійні опори. Також в селах Бендзари та Андріяшівка Балтського району енергетики проведуть заміну двох трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ,  встановлять додаткову розвантажувальну підстанцію 10/0,4 кВ з трансформатором 100 КВА в селі Шелехове Ананьївського району, замінять 1,5 км проводу та 33 дефектні опори в селі Концеба Савранського району.

Крім того, енергетики компанії виконують масштабні роботи з розчистки трас від гілок дерев, які часто стають причиною аварійних знеструмлень. На рік заплановано розчистити майже 484 км трас на півночі Одещини.

Як повідомлялося раніше, за результатами загальних зборів акціонерів компанії назву АТ «Одесаобленерго» було змінено на АТ «ДТЕК Одеські електромережі». Перейменування компанії – це частина плану ДТЕК із трансформації Одесаобленерго в сучасну сервісну компанію.

    Пошук:

    Перейти до панелі інструментів