З метою покращення обслуговування елементів мережі АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», підвищення оперативності усунення пошкоджень та ефективності надання послуг, з лютого 2020 р. проводяться зміни в структурі компанії, а саме, по деяких населених пунктах зміняться обслуговуючі РЕМ.
У зв’язку з вищевказаним, споживачі зможуть звертатися за обслуговуванням до іншого РЕМ, який територіально ближче до їх населеного пункту.
Розширення меж РЕМ м. Одеса:
Центрального РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Південного РЕМ;
Південного РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Чорноморського РЕМ;
Північного РЕМ - за рахунок частини Біляївського та Лиманського РЕМ.
Технічні роботи зміни меж обслуговуючих РЕМ будуть здійснюватися після закриття робочого періоду відповідного програмного забезпечення. Для юридичних споживачів - з нового розрахункового періоду, для побутових споживачів – з 1-го березня.
Разом з тим, відбудуться зміни в особових рахунках: зміниться перша частина рахунку (книга особового рахунку), яка визначає приналежність до нового РЕМ.
Щодо передачі показань через онлайн-сервіси: в особистих кабінетах буде автоматично змінено книгу обслуговуючого РЕМ, на оновлену інформацію по особовим рахункам та обслуговуючим РЕМ.
Перелік адрес зміни географічних меж обслуговуючих РЕМ та необхідну інформацію, споживачі зможуть отримати у фахівців Центрів обслуговування клієнтів.

Надійне електропостачання: Одессаобленерго модернізує лінії та обладнання Суворівського району

Одесаобленерго модернізує підстанцію 110/10 кВ «Кримська» та реконструює 7 км кабельних ліній 10 кВ, щоб забезпечити 42 тис. клієнтів та 2 268 підприємств Суворівського району надійним та якісним електропостачанням.

На початку 2020 року Одесаобленерго розпочала реконструкцію близько 7 км кабельних ліній в селищі Котовського. Енергетики модернізують 3 кабельні лінії, які беруть початок від підстанції «Кримська» та ведуть до розподільчих пунктів 10 кВ «Зірковий» (вул. Марсельська, 31), «Дніпровський» (вул. Героїв оборони Одеси, 78) та «Добровольський» (вул. Бочарова, 2).

«ДТЕК – надійний партнер суспільства. Реконструкція підстанції та мереж – це частина програми модернізації електричного обладнання Одеси, яку наша компанія системно реалізує. Цього року в рамках  Інвестиційної програми ми інвестуємо більше 34 млн грн в оновлення електрообладнання Суворівського району», зазначив генеральний директор Одесаобленерго Олександр Фоменко.

Фахівці компанії заміняють старі кабелі на нові — з шитого поліетилену. Ці кабелі мають більший розмір перетину від 300 до 800 кв. м, вони більш надійні. У випадках аварійних відключень енергетики зможуть швидко відновити електропостачання клієнтів як від резервних ліній, так і від інших розподільчих пунктів. Це забезпечить мешканців у колі вулиць Заболотного, Паустовського, Марсельська та Бочарова якісним електропостачанням.

Реконструкція кабельних ліній — один з важливих етапів модернізації підстанції 110/10 кВ «Кримська» (вул. Ак. Заболотного 22/1), яка живить більше 45 тис. абонентів Суворівського району. В 2020 році енергетики встановили там 2 нові трансформатори більшої потужності 63 МВА замість старих 40 МВА, 4 нові екологічні вакуумні вимикачі, продовжують будівельні роботи та встановлюють обладнання 110 кВ. Роботи планують завершити в 2021 році.

Також в першому півріччі в рамках інвестиційної програми енергетики встановили нову развантажувальну підстанцію 10/0,4 кВ з трансформаторами потужністю 250 КВА в селищі Шевченко Суворівського району. В планах –  встановити ще одну аналогічну до кінця року. Крім того, фахівці проведуть роботи по розділу 3 км проводу і його заміні на самонесучий ізольований. Це забезпечить якісною і стабільною напругою 1 210 абонентів.

 

    Пошук:

    Перейти до панелі інструментів