З метою покращення обслуговування елементів мережі АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», підвищення оперативності усунення пошкоджень та ефективності надання послуг, з лютого 2020 р. проводяться зміни в структурі компанії, а саме, по деяких населених пунктах зміняться обслуговуючі РЕМ.
У зв’язку з вищевказаним, споживачі зможуть звертатися за обслуговуванням до іншого РЕМ, який територіально ближче до їх населеного пункту.
Розширення меж РЕМ м. Одеса:
Центрального РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Південного РЕМ;
Південного РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Чорноморського РЕМ;
Північного РЕМ - за рахунок частини Біляївського та Лиманського РЕМ.
Технічні роботи зміни меж обслуговуючих РЕМ будуть здійснюватися після закриття робочого періоду відповідного програмного забезпечення. Для юридичних споживачів - з нового розрахункового періоду, для побутових споживачів – з 1-го березня.
Разом з тим, відбудуться зміни в особових рахунках: зміниться перша частина рахунку (книга особового рахунку), яка визначає приналежність до нового РЕМ.
Щодо передачі показань через онлайн-сервіси: в особистих кабінетах буде автоматично змінено книгу обслуговуючого РЕМ, на оновлену інформацію по особовим рахункам та обслуговуючим РЕМ.
Перелік адрес зміни географічних меж обслуговуючих РЕМ та необхідну інформацію, споживачі зможуть отримати у фахівців Центрів обслуговування клієнтів.

Про проведення засідання Комісії із розгляду пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з 01 січня 2021 року у разі застосування стимулюючого регулювання

На виконання  Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» зі змінами, 21.09.2020 року АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» було проведене засідання Комісії із розгляду пропозицій та зауважень, які надійшли у період проведення відкритого обговорення щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з 01 січня 2021 року.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню
і поширенню коронавірусної хвороби (COVID – 19)», пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641
«Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої
респіраторної хвороби COVID – 19» обговорення було проведено дистанційно, через засоби відеозв’язку.
Голова відкритого обговорення – Керівник департаменту з фінансів АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» Чумаченко А.О.

На засіданні Комісії дистанційно приймали участь керівник ТП НКРЕКП, представник Управління Держенергонагляду в Одеській області,
представники місцевих органів влади, місцевого самоврядування та громадськості. Було розглянуто запропоновані Товариством рівні тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з 01 січня 2021 року, розраховані згідно вимог Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 05.10.2018р. №1175 зі змінами.

 

З протоколом засідання Комісії можна ознайомитися тут.

    Пошук:

    Перейти до панелі інструментів