З метою покращення обслуговування елементів мережі АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», підвищення оперативності усунення пошкоджень та ефективності надання послуг, з лютого 2020 р. проводяться зміни в структурі компанії, а саме, по деяких населених пунктах зміняться обслуговуючі РЕМ.
У зв’язку з вищевказаним, споживачі зможуть звертатися за обслуговуванням до іншого РЕМ, який територіально ближче до їх населеного пункту.
Розширення меж РЕМ м. Одеса:
Центрального РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Південного РЕМ;
Південного РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Чорноморського РЕМ;
Північного РЕМ - за рахунок частини Біляївського та Лиманського РЕМ.
Технічні роботи зміни меж обслуговуючих РЕМ будуть здійснюватися після закриття робочого періоду відповідного програмного забезпечення. Для юридичних споживачів - з нового розрахункового періоду, для побутових споживачів – з 1-го березня.
Разом з тим, відбудуться зміни в особових рахунках: зміниться перша частина рахунку (книга особового рахунку), яка визначає приналежність до нового РЕМ.
Щодо передачі показань через онлайн-сервіси: в особистих кабінетах буде автоматично змінено книгу обслуговуючого РЕМ, на оновлену інформацію по особовим рахункам та обслуговуючим РЕМ.
Перелік адрес зміни географічних меж обслуговуючих РЕМ та необхідну інформацію, споживачі зможуть отримати у фахівців Центрів обслуговування клієнтів.

Реконструйовані підстанції та покращений технічний стан мереж: ДТЕК презентував результати роботи в Одесі та області за рік

Автоматизація, покращення технічного стану мереж, будівництво та реконструкція підстанцій – стали основними напрямки розвитку енергоінфраструктури в Одеському регіоні за минулий рік. ДТЕК Одеські електромережі вже закінчили реконструкцію двох підстанцій та почали будівництво першої в Україні підстанцій закритого типу 110/20 кВ.

В травні 2019 року ДТЕК Одеські електромережі (у минулому – Одесаобленерго) став частиною ДТЕК. Тоді ДТЕК Мережі проаналізував стан та розробив стратегічний план розвитку інфраструктури електромереж Одеського регіону.

«ДТЕК діє в інтересах України, забезпечує надійність електропостачання та комфорт клієнтів. За цей рік ми вже завершили реконструкцію двох підстанцій «Ювілейна» та «Болград» на півдні області, оновили підстанції «Маринівка» й «Іллінка» в Біляївському районі, проводимо реконструкцію підстанцій «Чумка» та «Кримська», – розповів генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Олександр Фоменко.

Роботи тривають і сьогодні. Так, у планах компанії до кінця наступного року побудувати три нові підстанції та реконструювати ще 11. Вони допоможуть не лише поліпшити якість електропостачання, а й забезпечити зростаючі потреби у електроенергії мешканців усього регіону.

«Вже розпочато будівництво нової підстанції «Чубаївка» для попередження дефіциту потужності в Київському районі міста Одеси. Це буде перша підстанція в Україні закритого типу класу напруги 110/20 кВ. Введення її в експлуатацію дасть додаткові 52 МВт потужності для підключення до електроенергії близько 5000 нових квартир в житлових комплексах, що будуються у мікрорайоні», – розповів Олександр Фоменко.

Трохи більше ніж за рік енергетики ДТЕК Одеські електромережі реалізували 162 проекти з модернізації на мережах середньої та низької напруги. На це компанія спрямувала 683 млн грн інвестицій. Так одеські енергетики підвищують надійність електричних ліній та силового обладнання, що безпосередньо живить домівки мешканців Одеси та області.

Одним з пріоритетних напрямків розвитку інфраструктури електричних мереж стали автоматизація та цифровізація. Компанія почала проект по впровадженню нової автоматизованої системи диспетчерського управління SCADA. Вона є важливою частиною трансформації енергетичної інфраструктуру в «розумну мережу» (Smart Grid). Цей програмний комплекс дозволить прогнозувати можливі аварії та буде пропонувати варіанти їх вирішення. Це значно підвищить якість енергопостачання й у перспективі дозволить зменшити час, який жителі Одеси та області перебувають без світла. Проект розрахований на 4 роки (2021-2024гг). Його загальна вартість становить близько 80 млн грн.

Крім того, компанія розпочала оновлення парку транспортних засобів, яке не проводилось десятиріччями.

«Високий знос авто-тракторної техніки часто призводив до простою транспорту через поломки, а отже – до зниження працездатності оперативно-виїзних бригад. Ми закупили 57 одиниць авто- та спецтехніки, які дозволять оперативніше обслуговувати електромережі, надавати клієнтам якісні послуги і знизити обсяг шкідливих викидів в атмосферу», – пояснив Олександр Фоменко.

ДТЕК Одеські електромережі діє в інтересах України, поділяє цінності суспільства і розуміє, що наявність постійного та безперебійного електропостачання – запорука безпеки й комфорту жителів області.

    Пошук:

    Перейти до панелі інструментів