З метою покращення обслуговування елементів мережі АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», підвищення оперативності усунення пошкоджень та ефективності надання послуг, з лютого 2020 р. проводяться зміни в структурі компанії, а саме, по деяких населених пунктах зміняться обслуговуючі РЕМ.
У зв’язку з вищевказаним, споживачі зможуть звертатися за обслуговуванням до іншого РЕМ, який територіально ближче до їх населеного пункту.
Розширення меж РЕМ м. Одеса:
Центрального РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Південного РЕМ;
Південного РЕМ - за рахунок частини Овідіопольського та Чорноморського РЕМ;
Північного РЕМ - за рахунок частини Біляївського та Лиманського РЕМ.
Технічні роботи зміни меж обслуговуючих РЕМ будуть здійснюватися після закриття робочого періоду відповідного програмного забезпечення. Для юридичних споживачів - з нового розрахункового періоду, для побутових споживачів – з 1-го березня.
Разом з тим, відбудуться зміни в особових рахунках: зміниться перша частина рахунку (книга особового рахунку), яка визначає приналежність до нового РЕМ.
Щодо передачі показань через онлайн-сервіси: в особистих кабінетах буде автоматично змінено книгу обслуговуючого РЕМ, на оновлену інформацію по особовим рахункам та обслуговуючим РЕМ.
Перелік адрес зміни географічних меж обслуговуючих РЕМ та необхідну інформацію, споживачі зможуть отримати у фахівців Центрів обслуговування клієнтів.

У 2020 році ДТЕК Одеські електромережі приєднав до своїх мереж 126 просьюмерів

За підсумками першого півріччя 2020 року ДТЕК Одеські електромережі приєднав до своїх мереж 126 нових приватних сонячних електростанцій. Всьго в Одеській області — близько 1100 домогосподарств, які виробляють екологічно чисту електроенергію і забезпечують не тільки власні потреби, а й продають залишок в мережу.

«Запит на під’єднання домашніх сонячних електростанцій зростає щорічно. ДТЕК діє в інтересах України і забезпечує вільний доступ до електроінфраструктури для всіх клієнтів. За перше півріччя 2020 року ми приєднали 126 просьюмерів в Одеській області, в роботі – ще 73 домашні СЕС», — зазначив генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі Олександр Фоменко.

Кількість підключених просьюмерів в Одеській області на 1 серпня 2020 — 1103. Це майже вдвічі більше ніж у минулому році – 519 приватних СЕС.

Найбільше виробників екологічно чистої енергії — в Овідіопольському районі — 154. Також у п’ятірці лідерів: Одеса — 130, Лиманський – 117, Біляївський райони області — 92 та Ізмаїл — 89.

Для підключення домашньої електростанції до мереж ДТЕК Одеські електромережі достатньо відправити заявку на приєднання онлайн — через спеціальну форму на сайті ДТЕК Одеські електромережі. Якщо у клієнта виникають труднощі із заповненням форми, він може звернутися до фахівця найближчого Центру обслуговування клієнтів, який в телефонному режимі допоможе із заповненням заявки.

Просьюмер від англ. Prosumer – producer and consumer (виробник і споживач).

    Пошук:

    Перейти до панелі інструментів