В Одеській області 21 серпня діють графіки стабілізаційних відключень
21 серпня з 16:00 до 24:00 діятимуть стабілізаційні відключення.
За розпорядженням Укренерго з 16:00 до 18:00 відключатиметься одна черга. З 18:00 до 22:00 – дві черги. З 22:00 до 24:00 – одна черга. Тобто відключення відбуватимуться лише у темно-сірій зоні.
Графіки розміщені у нашому чат-боті у Viber та Telegram, а також на сайті.
Не забувайте про економне використання електроенергії. Це допоможе зменшити кількість і тривалість відключень.
Вірте в енергетиків!