22.02.2026

Ворог атакував енергетичний обʼєкт ДТЕК Одеські електромережі

Вночі 22 лютого ворог знову завдав руйнівних ударів по енергетиці Одещини. Як наслідок - пошкоджено енергетичний обʼєкт ДТЕК Одеські електромережі.

vorog-atakuvav-energetichniy-ob-yekt-dtek-odeski-elektromerezhi-1

Руйнування значні і на ремонтні роботи потрібен час, щоб повернути обладнання до працездатного стану. 

Наші бригади приступили до аварійно-відновлювальних робіт після дозволу від рятувальників та військових. Фахівці виконують огляд обладнання, розбирають завали, після - починають ремонт. 

Боротьба за світло триває. Вірте в енергетиків!

зв'яжіться з нами